WYCIECZKA DO KTT
- wydarzenie już minęło.
WYCIECZKA DO KTT
14 maja

Drodzy Rodzice, w czwartek 14 maja 2026 r. dzieci z grup: „Smerfy” i „Misie”, jadą do Kieleckiego Teatru Tańca na spektakl pt. „Alicja w Krainie Czarów”. Zapowiada się wyjątkowe i pełne wrażeń spotkanie z teatrem, które na pewno dostarczy dzieciom wielu emocji i pięknych wspomnień. Śniadanie w tym dniu dla starszych grup będzie o godz. 8:50
Planowany wyjazd: godz. 9:20
Planowany powrót:12:30
Koszt wycieczki: 60 zł.
Pieniądze prosimy wpłacać do wychowawców.